Özel Tasarım Sevgili Kolye Modelleri (2019)

Sevgililer için altın ve gümüş kolye modelleri arasında, 2019’un en popüler tasarımlarını sizlerle paylaşacağız.

Özel Siparişlerinizi Atölyemizde Üretiyoruz!

İnternette veya sosyal medyada gördüğünüz herhangi bir takı modelini, kolye, yüzük veya bilekliği bizlere göndererek fiyat alabilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra, atölyemizde profesyonel ekibimiz tarafından üretilip, kapınıza kadar gönderilmektedir.

1. İsimli ve Parmak İzli Kolye

Üzerinde isim ve parmak izi olan, 2 parmak izi olan veya sadece parmak izi kolye çeşitleri mevcuttur. Dilediğiniz şekilde özelleştirip sipariş verebilirsiniz. Bu model paylaşacağımız modeller arasında en beğenilen modeldir. Bu model altın ve gümüş renklerde üretilmektedir. (Sarı altın rengi ve beyaz altın)

2. İsimli Çubuk Sevgili Kolyesi

Bu modelde kolye üzerinde doğum tarihi, yıldönümü tarihi, isim, kalp veya farklı simgeler gibi bir çok özelleştirme yapılabilmektedir. İsimlerinizin baş harfi veya tamamı da yazılabilmektedir. Ayrıca erkek için beyaz altın veya gümüş, bayanlar için sarı altın veya rose pembe altın tavsiye edilmektedir.

3. Kişiye Özel İsimli Tablet Kolye

Çubuk kolyelere göre daha ince ve yatay konumda kullanılan bu modelleri istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Tarih, isim veya simgelerle dilediğiniz figürü yazdırabilirsiniz. Siparişleriniz için whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz. Bu kolye modeli 3 farklı renkte, altın veya gümüş olarak da üretilebilmektedir.

4. İsimli Uzun Çubuk Kolye

Bu kolye modeli de diğer modeller gibi 3 farklı renkte üretilebilmektedir. Ayrıca 2.modele göre çubukların şekli ve boyu bakımından daha farklı bir modeldir. İstediğiniz gibi değişiklik yapabileceğiniz bu modeli Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir